Site Kullanım Koşulları

Takas Öyküler adlı bu kişisel ve sosyal içerik platformu şahsi bir site olup, tarafımca ve/veya yetki verdiğim yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım koşullarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

 İÇERİK:

Takas Öyküler sitesinde yer alan içerikler (bazı reklam amaçlı içerikler hariç) çok sayıda yazarımız tarafından bizzat Takas Öyküler sitesi için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına ya da sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir. – Bu yazı Takas Öyküler sitesinde alınmıştır. – Kaynak: www.takasoykuler.com  – Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamazsanız 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR:

Takas Öyküler sitesinde yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız. Takas Öyküler sitesine gönderilen yorumlar genellikle denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumlardan dolayı hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir. Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Takas Öyküler sitesinin genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

 İLETİŞİM:

Takas Öyküler sitesine erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim sayfamızdan detaylı bilgi isteyebilirsiniz.